Miks Chaga on vajalik?

 Miks Chaga on vajalik?

Meite talved on viimastel aastatel ikka päris pehmeks muutunud. Karudel ja muudel metsloomadel on rasekm talveunes püsida. Ja tänu soojematele ja niiskematele talveilmadele on viirustel ja bakteritel soodsamad tingimused levimiseks, sestap on suurem võimalus inimestel haigestuda. Pikalt kestev väike nohu või köha võib päris tüütavaks muutuda. Oled nagu terve aga samas väikesed nuuskamised ja köhatused muutuvad füüsiliselt ja vaimselt kurnavaks.

 Tervist parandav, soojust andev ja kõike raviv päike käib alles madalalt ja suveni on veel mõned kuud. Juba meie esiisad teadsid, et paljude hädade vastu saab abi just metsast. Ja seda mitte ainult taimede vōi hiiel käimise kaudu vaid ka üks päris võimas seenekuningriigi esindaja on meie metsadesse kolinud.

Laias ilmas tuntud kui Chaga on meil oma nimetusega must-pässik. Just see seen võib olla lahenduseks eelkirjeldatud probleemidele… või noh, tea kas karu ja muud metsloomad parema talveune tänu mustale-pässikule saavad aga inimestele annab just paraja lisa poweri, et vastu panna erinevatele haigustele ja ehk jagu saada sellest tüütust väikesest köhast või nohust. No kaua sa nuusakad, nina juba salfakatest punaseks ärritunud. Eriti hea toimega on musta-pässiku ehk chaga topelt ekstrakt.

Kuumas joogis lahustuvat pulbrit on efektiivsem ja mugavam manustada kui seene viljaliha. Eriti lihtne on see teha osaks näiteks oma hommikuses kohvis. On aeg anda oma tervisele, siia talve lõppu, üks lisa boost, et kevadele tervemalt vastu minna.

Huvi on suurem? Sinu pakk ootab sind SIIN