Seks ja kordiseps

SEKS JA TERVIS

Kõik mis inimesel sees toimub väljendub ka seksuaalenergia kaudu. Kas oled omadega tasakaalus, kui palju sul on energiat tegutsemiseks ja kui hästi sa oma keha eest hoolitsed? Vastaspool tunneb seda, kas või alateadlikult. Ka sina tunned seda. Kui on stressirohke periood, sööd kehvasti ja pole füüsiliselt aktiivne on raske keskenduda mõnule, keha ja vaim tegelevad lihtsalt ellujäämisega.

KORDISEPS – HIMAALAJA VIAGRA

Esimesed mainimised kordisepsi mõjust seksuaalenergiale tulevad juba 15.saj. tiibeti tekstidest. (link). Sealsed karjapidajad märkasid, et peale teatud seeni süües muutus nende kari energilisemaks, isasloomad läksid rohkem täkku täis.

 

Siin on mõned viisid, kuidas cordyceps võib aidata seksuaalfunktsiooniga:

  1. Suurenenud energia: Kordiseps on tuntud oma võime poolest suurendada energiataset. Parandades üldist vitaalsust ja vähendades väsimust, aitab see võidelda füüsilise ja vaimse kurnatuse vastu, mis võib positiivselt mõjutada seksuaalset iha ja sooritust.
  1. Hormonaalne tasakaal: On leitud, et kordisepsil on hormoone reguleeriv toime. See võib aidata optimeerida hormonaalset tasakaalu, sealhulgas seksuaalhormoonide nagu testosterooni ja östrogeeni tootmist ja regulatsiooni, mis on olulised seksuaaltervise jaoks.
  1. Parandatud vereringe: Õige vereringe on seksuaalfunktsiooni jaoks väga oluline. Kordiseps soodustab vereringet, sealhulgas suguelundite piirkonda, mis võib meestel soodustada tugevamaid ja püsivamaid erektsioone ning naistel suurendada tundlikkust.
  1. Stressi vähendamine: Stress ja ärevus võivad oluliselt mõjutada seksuaalset iha ja sooritust. Kordiseps omab adaptogeenseid omadusi, mis tähendab, et see aitab kehal kohaneda stressiga ning soodustab rahu ja lõõgastumist. Stressitaseme vähendamise kaudu toetab kordiseps seksuaalset heaolu, laseb sul tunda mõnu.
  1. Suurenenud vastupidavus : Kordiseps on tuntud oma potentsiaali poolest parandada füüsilist sooritust ja vastupidavust. Suurendades hapniku kasutamist ja ergutades rakuenergia tootmist ei väsi sa seksuaalakti ajal nii kiirelt ära.

Terves kehas on terve vaim ja hoolitsedes mõlema eest on teil ka terve seks. On aeg tõsta oma seksuaal elu kvaliteeti pidades kauem vastu, jaksates rohkem ja nii saavutades oma kaaslasega sügavam kontakt.

Ehekaru kordisepsi paki saate soetada SIIT:

Siin on ka mõned teaduslikud uurimustööd kordisepsi mõjust sinu seksuaalenergiale.

  1. “Kordiseps parandab seksuaalset düsfunktsiooni meestel, kellele on tehtud neerusiirdamine” – See uuring uuris kordisepsi mõju seksuaalsele düsfunktsioonile meessoost neerusiirdamise saajatel. Selgus, et kordisepsi manustamine parandas nende inimeste seksuaalfunktsiooni, sealhulgas libiidot ja erektsioonifunktsiooni. [ Link ]
  1. “Süstemaatiline ülevaade mõne ravimtaime ja ühendi afrodisiaakum mõjudest” – See süstemaatiline ülevaade analüüsis erinevaid uuringuid looduslike ühendite kohta, millel on afrodisiaakum mõju, sealhulgas kordiseps. Ülevaade jõudis järeldusele, et kordiseps näitas potentsiaali seksuaalfunktsiooni ja libiido parandamisel. [ Link ]
  1. “Kordisepsi seeneniidistiku ekstrakti mõju trombotsüütide agregatsioonile ja TXA2 ning 6-keto-PGF1 alfa plasma näitajatele elus rottidel” – See uuring uuris kordisepsi mõju trombotsüütide agregatsioonile ning tromboksaan A2 (TXA2) ja 6-keto-prostaglandiin F1 alfa (6-keto-PGF1 alfa) tasemele rottidel. Trombotsüütide agregatsioon ja tasakaalutused TXA2 ja 6-keto-PGF1 alfa tasemetes võivad mõjutada seksuaalfunktsiooni. Tulemused viitasid, et kordisepsil võib olla nendele näitajatele kasulik mõju. [ Link ]

Oluline on märkida, et kuigi kordisepsi on traditsiooniliselt kasutatud ja uuritud selle potentsiaalsete kasude osas seksuaaltervisele, võivad individuaalsed tulemused erineda ning alati on soovitatav enne uute toidulisandite kasutamist konsulteerida tervishoiutöötajaga, eriti kui teil on aluseks olevad terviseprobleemid või võtate ravimeid.


Seksikat suve
Ehekaru