E-pood

Soovides ehtuse ilu võlu maailmale.

Allahindlus!

Red Reishi 20:1 Une Võlur 100g

55,00 

Punane Reishi

Teaduslikult tuntud kui Ganoderma lucidum, mida on juba sajandeid kasutatud traditsioonilises Hiina meditsiinis. See võib tugevdab immuunsust, aitab vähendada stressi ning võib omada põletikuvastaseid ja antioksüdantseid toimeid. Tänu stressi vähendavale toimele on see hea une kvaliteedi tõstmiseks, võib aidata lühendada uinumiseks kuluvat aega, pikendada NREM-une pikkust ja parandada REM-une kvaliteeti.  Lisaks võib toetada Punane Reishi maksa detoksikatsiooni, südame-veresoonkonna tervist ja võib aidata pidurdada vähirakkude kasvu. Punane Reishi seen on väärtuslik lisand igapäevasesse tervise hoolitsusse.  Topelesktrakt on tõhus looduslik vahend, millel on lai valik potentsiaalseid eeliseid inimese tervisele.

Toimeained
Beeta-glükaane 34%, Tiripentiine 10%, Tanodeerhapped 7.9%, Polüfenoole 2.4%. Meie tooted on testitud USA sõltumatus laboris.

Tarbimine
Toode on pulbri kujul, see tähendab, et teda on lihtne manustada lahustades kuumas joogis või segades seda smoothiega, jogurtiga või näiteks hommikuse pudruga. Annab ka võimaluse ise kokkamisel loov olla!

Maailmaklassi kvaliteediga Punane Reishi ekstrakt on GMO ja gluteeni vaba toode ning sobib veganitele ja taimetoitlastele!

Kategooria: